Pacjent zgłaszający się na zabiegi powinien być ubrany w wygodne, nie krepujące ruchów ubranie, posiadać obuwie na zmianę i ręcznik kąpielowy. Ponieważ zakład nie posiada zamykanej szatni tylko wieszaki w poczekalni, nie należy zostawiać cennych rzeczy, pieniędzy, telefonów czy dokumentów w okryciach wierzchnich, tylko brać je ze sobą na sale zabiegowe. Za takie przedmioty pozostawione w poczekalni zakład nie ponosi odpowiedzialności. Niektóre aparaty wykorzystujące pola elektromagnetyczne mogą powodować uszkodzenia elektroniki np. zegarków czy telefonów, fizjoterapeuci przed zabiegiem proszą o odłożenie tych przedmiotów na bok. Nie zastosowanie się do tych poleceń może spowodować uszkodzenie sprzętu elektronicznego, za które zakład nie będzie ponosił odpowiedzialności.

Każde pogorszenie się samopoczucia czy wystąpienie nagłych dolegliwości w czasie zabiegu należy natychmiast zgłaszać fizjoterapeutom.

Żeby Państwa rehabilitacja przebiegała komfortowo i bez niepotrzebnego stresu prosimy o zastosowanie się do powyższych wskazówek.

Zespół Poradni Rehabilitacyjnej